פשוט לשלם

 

פשוט לשלם

תגידו ביי לארנק והיי ל-bit: מעבירים ומקבלים כסף,
עושים שופינג אונליין ומשלמים חשבונות.
הצטרפו למיליוני לקוחות שכבר הפכו את bit לאמצעי
התשלום המועדף עליהם

תגידו ביי לארנק והיי ל-bit: מעבירים ומקבלים כסף, 
עושים שופינג אונליין ומשלמים חשבונות. 
הצטרפו למיליוני לקוחות שכבר הפכו את bit לאמצעי 
התשלום המועדף עליהם
* בכפוף לתקנון מועדון הכרטיס שבאתר מועדון הכרטיס

מהיום מזמינים
מט"ח ב-bit

מהיום מזמינים
מט"ח ב-bit


לא משנה לאן טסים, את המט"ח מזמינים באמצעות bit
ואוספים בדלפקי בנק הפועלים בדיוטי פרי בנתב"ג 
לא משנה לאן טסים, את המט"ח מזמינים באמצעות bit ואוספים בדלפקי בנק הפועלים בדיוטי פרי בנתב"ג

מעבירים ומקבלים כסף

מעבירים בלחיצת כפתור

bit היא הדרך הנוחה והקלה להעביר כסף לחברים, לשלם לאנשי מקצוע או לחלוק עם השותפים את חשבונות הבית

אוספים כסף ומשלמים יחד בקבוצה
מתכננים מסיבה או על האש? מנהלים את ועד הכיתה או ועד הבית? ב-bit יוצרים קבוצה, מצרפים חברים, ועוקבים אחר התשלומים בקלות ובנוחות

משלמים (כמעט) על הכל עם bit

משלמים באפליקציות ובאתרים
כשאתם קונים באפליקציות ובאתרים, חפשו אם אפשר לשלם עם bit. ככה תחסכו זמן ולא תצטרכו להקליד ולחשוף את פרטי כרטיס האשראי
תשלום חשבונות
עם bit תוכלו לקבל בקשות תשלום מהעירייה ישירות לנייד, תוכלו לאשר את התשלומים בלחיצת כפתור ולעקוב אחריהם בשיא הנוחות. כדי להצטרף לשירות, סורקים באפליקציית bit את קוד ה-QR שמופיע בחשבון לתשלום, משלמים ומאשרים הצטרפות לשירות

הכירו את
Carrefour Card

הכירו את
Carrefour Card

מזמינים Carrefour card ויכולים ליהנות ממתנת הצטרפות
שווה ומצבירה של בין 2%-15% ברשתות המועדוןברכישות מחוץ לרשתות המועדון ניתן לצבור 0.3% מסכום הרכישה. הצבירה תתאפשר
עד 30/04/25 ללקוחות קיימים ולקוחות שיצטרפו לכרטיס המועדון עד 31/07/24
מזמינים Carrefour card ויכולים ליהנות ממתנת הצטרפות שווה ומצבירה של בין 2%-15% ברשתות המועדוןברכישות מחוץ לרשתות המועדון ניתן לצבור 0.3% מסכום הרכישה. הצבירה תתאפשר עד 30/04/25 ללקוחות קיימים ולקוחות שיצטרפו לכרטיס המועדון עד 31/07/24
ההטבות והמתנות הינן באחריות הבלעדית של מועדון הכרטיס (Carrefour club) בישראל והינן בכפוף לתקנון מועדון הכרטיס ותקנון מתנת ההצטרפות שבאתר מועדון הכרטיס. כרטיס Carrefour card הינו כרטיס אשראי המונפק על ידי חברת כאל ובאחריותה ולא על ידי בנק הפועלים, וזאת לאחר הפניה נוחה ופשוטה מאפליקציית bit. במסגרת המועדון הצבירה היא של מטבעות +Carrefour coins הניתנים למימוש ברשתות המועדון באמצעות הפקת שובר/ברקוד, המופק ע"י המועדון ובאחריותו, שיוצג באמצעות אפליקציית מועדון, אפליקציית bit ו/או באמצעות אמצעי אחר לפי החלטת המועדון, צבירה ברכישות למעט העסקאות אשר בגינן לא צוברים - כאמור בתקנון. הנפקת הכרטיס כפופה לאישור כאל. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה כאל מימון בע"מ.
תמונה - דסקטופ תמונה - מובייל

 

bit לעסקים ולארגונים

בתי עסק - פתרונות התשלום באמצעות bit יאפשרו ללקוחות שלכם לשלם במספר קליקים, כמו שהם אוהבים

חשוב לדעת

 • השימוש בשירותי bit כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הגנת הפרטיות באפליקציית bit ולכל דין. 
 • את תנאי השימוש ומדיניות הגנת הפרטיות באפליקציית bit ניתן למצוא כאן 
 • העברת כספים לבית עסק באמצעות שירותי bit בבתי עסק המאפשרים את השירות ובכפוף למגבלות ולתנאים שנקבעו בין הבנק ובין בית העסק. על מקבל התשלום באמצעות bit חלה החובה לנהוג לפי דין ובכלל זה להפיק חשבונית מס כחוק. 
 • העברת וקבלת כספים באמצעות שירותי bit עשויה להיות כרוכה בתשלום בהתאם להסדר של מקבל הכספים עם המוסד בו יופקדו.
 • אין באמור התחייבות למתן השירותים. 
 • הסתיים שירות תשלום ב-tap בבתי עסק באמצעות bit (הצמדת המכשיר הנייד למסוף בית העסק). 
 • Carrefour card: דמי הכרטיס החודשיים החלים על הכרטיס, ועמלות נוספות בקשר עם השימוש בכרטיס, מפורטים בתעריפון חברת כאל. 
 • Carrefour card: ההטבות והמתנות הינן באחריות הבלעדית של מועדון הכרטיס (Carrefour club) בישראל והינן בכפוף לתקנון מועדון הכרטיס ותקנון מתנת ההצטרפות שבאתר מועדון הכרטיס. במסגרת המועדון הצבירה היא של מטבעות +Carrefour coins הניתנים למימוש ברשתות המועדון באמצעות הפקת שובר/ברקוד, המופק ע"י המועדון ובאחריותו, שיוצג באמצעות אפליקציית מועדון, אפליקציית bit ו/או באמצעות אמצעי אחר לפי החלטת המועדון, צבירה ברכישות למעט העסקאות אשר בגינן לא צוברים - כאמור בתקנון. כרטיס Carrefour card הינו כרטיס אשראי המונפק על ידי חברת כאל ובאחריותה ולא על ידי בנק הפועלים, וזאת לאחר הפניה נוחה ופשוטה מאפליקציית bit. הנפקת הכרטיס כפופה לאישור כאל. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המלווה כאל מימון בע"מ.
 • Carrefour card: כחלק ממיזוג בין מועדון bitcard ומועדון קארפור, וכן החלפה ועדכון של תכנית ההטבות בכרטיס bitcard לתוכנית מועדון קארפור הממוזג, התאפשר להנפיק כרטיס bitcard (על ידי חברת כאל) וזאת עד ליום 15.7.2023. לקוח אשר הנפיק כרטיס bitcard עד לתאריך זה שויך באופן אוטומטי למועדון קארפור הממוזג. ביום 2.11.2023 הסתיימה תוכנית ההטבות במועדון כרטיסי bitcard. מידע על עסקאות בכרטיס bitcard ניתן למצוא באתר ואפליקציית כאל. ניתן לבקש הזמנת כרטיס אשראי מועדון קארפור (המונפק על ידי חברת כאל) גם באמצעות הפניה מאפליקציית bit לחברת כאל. אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. שם המלווה: כאל מימון בע"מ.
 • Carrefour card: ברכישות מחוץ לרשתות המועדון ובהעברות באפליקציות (הכרוכות בשימוש בכרטיס) ניתן לצבור 0.3% מסכום הרכישה או מהסכום המועבר. הצבירה תתאפשר עד 30/04/25 ללקוחות קיימים ולקוחות שיצטרפו לכרטיס המועדון עד 31/07/24. 
 • Carrefour card: המידע בעניין ה +Carrefour coins מתקבל ממועדון Carrefour Club והוא האחראי הבלעדי לנכונות הנתונים. הבנק אינו המנפיק או המתפעל של מטבעות +Carrefour coins או של קוד המימוש ואינו מתחייב למימוש המטבעות (חלקי או מלא) או לביצוע כל הוראה או פעולה אחרת באמצעותם. מועדון Carrefour Club הוא האחראי לשירותים אלו ובכלל זה לניהול כמות המטבעות, תוקפם, הצבירה ומימושם (לרבות באמצעות קוד המימוש) ולא הבנק. לפרטים נוספים ראו תקנון מועדון כרטיס האשראי Carrefour Club.
 • שירות תשלום חשבונות: השימוש ב-bit לתשלום חשבונות יתאפשר בכפוף לתנאי השימוש של bit ולכל דין. השירות ניתן במכשירים ניידים תומכים. העברת כספים באמצעות שירותי bit בכפוף למגבלות ולתנאים שנקבעו בין הבנק ובין מקבל התשלום. על מקבל התשלום באמצעות bit חלה החובה לנהוג לפי דין ובכלל זה הפקת חשבונית מס כחוק ככל שנדרש על פי חוק. 
 • שירות מט"ח בטרמינל - השירות ניתן ע"י בנק הפועלים ללקוחות כל הבנקים, בכפוף לתנאי השימוש ותנאי השירות הזמינים לצפייה ב bit. הפעולה כרוכה בעלות השירות כמפורט במסכי bit. לקוחות פרטיים בבנק הפועלים יכולים להזמין מט"ח בטרמינל ישירות מחשבונם וליהנות מתנאים עדיפים: הטבות גבוהות יותר בעמלות, הזמנת מט"ח בסכומים גדולים יותר, חיוב חשבונם במט"ח או בשקלים על פי בחירתם, אפשרות לאיסוף המט"ח בטרמינל על ידי אדם אחר.