פשוט לשלםפשוט לשלם
תגידו ביי לארנק והיי ל-bit: מעבירים ומקבלים כסף,
קונים בחנויות, עושים שופינג אונליין ומשלמים חשבונות.
הצטרפו למיליוני לקוחות שכבר הפכו את bit לאמצעי
התשלום המועדף עליהם

תגידו ביי לארנק והיי ל-bit: מעבירים ומקבלים כסף, 
קונים בחנויות, עושים שופינג אונליין ומשלמים חשבונות. 
הצטרפו למיליוני לקוחות שכבר הפכו את bit לאמצעי 
התשלום המועדף עליהם 

מעבירים ומקבלים כסף

מעבירים בלחיצת כפתור

bit היא הדרך הנוחה והקלה להעביר כסף לחברים, לשלם לאנשי מקצוע או לחלוק עם השותפים את חשבונות הבית

אוספים כסף ומשלמים יחד בקבוצה
מתכננים מסיבה או על האש? מנהלים את ועד הכיתה או ועד הבית? ב-bit יוצרים קבוצה, מצרפים חברים, ועוקבים אחר התשלומים בקלות ובנוחות

 
משלמים (כמעט) על הכל עם bit
משלמים בחנויות
ארנק זה כל כך של פעם. היום משלמים עם bit גם בחנויות בהצמדת הנייד לקופה. זה נוח ומאובטח, ואפילו לא צריך לזכור את הקוד הסודי
לפרטים נוספים
לפרטים נוספים
משלמים באפליקציות ובאתרים
כשאתם קונים באפליקציות ובאתרים, חפשו אם אפשר לשלם עם bit. ככה תחסכו זמן ולא תצטרכו להקליד ולחשוף את פרטי כרטיס האשראי
בקרוב! תשלום חשבונות
עם bit תוכלו לקבל בקשות תשלום מהעירייה ישירות לנייד, תוכלו לאשר את התשלומים בלחיצת כפתור ולעקוב אחריהם בשיא הנוחות. כדי להצטרף לשירות, סורקים באפליקציית bit את קוד ה-QR שמופיע בחשבון לתשלום, משלמים ומאשרים הצטרפות לשירות

שירות 'תשלום חשבונות' טרם זמין.
השקת השירות כפופה לשיקול דעת הבנק ולכל דין.
bitcard כרטיס אשראי
שמאפשר לכם ליהנות
מהטבות

bitcard כרטיס אשראי
שמאפשר לכם ליהנות
מהטבות

הזמינו כרטיס אשראי bitcard ותוכלו לשלם עם bit מהנייד
בקופה וליהנות ממגוון הטבות: מתנת הצטרפות של עד
250 ₪ ב-BUYME, פטור מדמי כרטיס לשנתיים, 10%
במגוון חנויות, ברים, מסעדות ועוד
הזמינו כרטיס אשראי bitcard ותוכלו לשלם עם bit מהנייד בקופה וליהנות ממגוון הטבות: מתנת הצטרפות של עד 250 ₪ ב-BUYME, פטור מדמי כרטיס לשנתיים, 10% במגוון חנויות, ברים, מסעדות ועוד
הגשת הבקשה לקבלת הכרטיס באמצעות אפליקציית bit בלבד. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בפירעון האשראי בכרטיס אשראי, עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. שם המלווה (מעמיד האשראי): כרטיסי אשראי לישראל בע"מ (כאל). הנפקה ע"י כאל ע"פ שיקול דעתה ובאחריותה. על ההנפקה והשימוש בכרטיס יחולו "תנאי הסכם ההצטרפות לקבלת כרטיס אשראי" של כאל.
תמונה - מובייל

 
bit לעסקים ולארגונים
בתי עסק - פתרונות התשלום של bit יאפשרו ללקוחות שלכם לשלם במספר קליקים, כמו שהם אוהבים
חשוב לדעת
 
  • השימוש בשירותי bit כפוף לתנאי השימוש ולכל דין.
  • העברת כספים לבית עסק באמצעות שירותי bit בבתי עסק המאפשרים את השירות ובכפוף למגבלות ולתנאים שנקבעו בין הבנק ובין בית העסק. על מקבל התשלום באמצעות bit חלה החובה לנהוג לפי דין ובכלל זה להפיק חשבונית מס כחוק. 
  • שירות ארנק bit במכשירי אנדרואיד תומכים בשירות ובכרטיסי חיוב שאושרו לשימוש. כפוף להסכם ההנפקה, לתנאי השימוש בכרטיס ושל bit ולכל דין.
  • תשלום ללא מגע / ארנק bit במכשירי אנדרואיד תומכים ובכרטיסי חיוב שאושרו לשימוש ובכפוף להסכם ההנפקה, לתנאי השימוש בכרטיס ושל bit ולכל דין.
  • העברת וקבלת כספים באמצעות שירותי bit עשויה להיות כרוכה בתשלום בהתאם להסדר של מקבל הכספים עם המוסד בו יופקדו.
  • אין באמור התחייבות למתן השירותים.
  • bitcard: דמי הכרטיס החודשיים החלים על הכרטיס, ועמלות נוספות בקשר עם השימוש בכרטיס, מפורטים בתעריפון חברת כאל. הטבות ברכישת מוצרים ושירותים מועמדות על ידי בתי העסק המציעים את המוצרים והשירותים וכפופות לתקנון ההטבה הרלוונטית המפורסם באתר חברת כאל ובאחריותן הבלעדית של חברת כאל.
  • הטבת ההצטרפות של כאל עד 250 ₪, למנפיקי כרטיס bitcard לשוברים שיופקו ע"י חברת BUYME. שובר ראשון בסך 150 ₪ למבצעים רכישה ראשונה עם הכרטיס; שובר נוסף בסך 100 ₪ למבצעים. רכישות בסך מצטבר של 555 ₪ בכרטיס בחודש קלנדרי אחד בתוך 12 חודשים ממועד הנפקת הכרטיס. הזכאות להטבה או חלקה הינה חד פעמית ובהתאם לתנאי תקנון ההטבה שבאתר כאל ובאתר הבנק. מוגבל לתקופת המבצע ועד ליום 31.5.2022. השובר יישלח באמצעות מסרון במהלך החודש העוקב לחודש ביצוע הרכישות. השימוש בהטבה כפוף לתנאי השימוש של חברת BUYME. הבנק, כאל או BUYME אינם אחראים לאספקה או טיב המוצרים והשירותים שנרכשו באמצעות השובר בבית העסק. כאל רשאית לשנות או להפסיק המבצע בכל עת, בכפוף לתקנון.
  • הנחה במותגים: 10% מעלות רכישה ועד לסכום כולל מצטבר שנתי של 250 ₪ ללקוח. למנפיקים bitcard עד ליום 28.02.2023 ורוכשים עמו אצל הספקים המשתתפים במבצע. הזכאות והמימוש בכפוף לתקנון. כאל ו/או הבנק רשאים לשנות או להפסיק ההטבות בכל עת. הבנק או כאל אינם אחראים לאספקה או טיב המוצרים והשירותים שנרכשו בבתי עסק משתתפים, בכפוף לתקנון.
  • שירות תשלום חשבונות: לאחר השקת השירות, השימוש ב-bit לתשלום חשבונות יתאפשר בכפוף לתנאי השימוש של bit ולכל דין. השירות יינתן במכשירים ניידים תומכים. העברת כספים באמצעות שירותי bit בכפוף למגבלות ולתנאים שנקבעו בין הבנק ובין מקבל התשלום. על מקבל התשלום באמצעות bit חלה החובה לנהוג לפי דין ובכלל זה הפקת חשבונית מס כחוק ככל שנדרש על פי חוק.